Ubytování Břeclav

Ubytování Břeclav


Chystáte se na dovolenou na Jižní Moravě nebo jste na služební cestě? Rádi byste o víkendu vyrazili za romantikou a poznáním? Pak budete jistě hledat ubytování,, popřípadě levné ubytování, penzion, ubytování v soukromí, nebo hotel. Břeclav je ve středu obchodních cest mezi městy Brno, Bratislava a Vídeň. Tato výhodná pozice dělá z města Břeclav, ideální výchozí bod a není zde tak o poskytovatele ubytování nouze. Nabízíme ubytování v městské části Poštorná, stranou od hlavního tahu na Vídeň, v klidné ulici, pár minut pěšky od důležitých dopravních spojení a pár minut jízdy k nejvyhledávanějším památkám Jižní Moravy. Poskytujeme ubytování které nabízí komfort a útulné prostředí. Každý z pokojů má samozřejmě vlastním sociálním zařízením a vlastní koupelnu. Ceny jsou velice příznivé.

Každý pokoj má vlastní sociální zařízení (koupelna+WC), součástí vybavení je lednička, WiFi (zdarma), TV, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice. Při dlouhodobém pobytu možná sleva. Parkování před i za ubytováním. Za penzionem je venkovní posezení.

Možnost půjčení kol, cena 190,- na den.

Příjezd (check-in) nejdříve ve 14:00 a odjezd (check-out) nejpozději do 10:00.

Ceník ubytování

CeníkPři obsazení jednou osobouZa pokojPřistýlka
Snídaně100,- za osobu
Pokoj č.1490,-800,-+ 350
Pokoj č.2490,-800,-
Pokoj č.3490,-800,-+ 350,-
Pokoj č.4490,-800,-

Čtyři pokoje, ve dvou pokojích je možnost přistýlky. Dva pokoje mají v koupelně vanu a dva mají sprchový kout. K ubytování je možnost objednat snídaně. Dva pokoje mají samostatný vchod z ulice. Nově máme v nabídce apartmán. Domácí mazlíčci bez příplatku. Změna cen vyhrazena.