Penzion

Penzion

Možná se ptáte proč jednou píšeme ubytování a jednou penzion. Je to z toho důvodu, že někteří na internetu hledají jednou a jiní zase druhé. Rádi bychom o sobě dali vědět oběma potencionálním zákazníkům, protože si myslíme, že Vám máme co nabídnout. Ať už budete hledat ubytování Břeclav, nebo penzion Břeclav, rádi bychom vás oslovili a nabídli Vám naše služby, ať už v oblasti ubytování, nebo stravování. A teď už k penzionu.


Parkování je možné přímo na ulici před penzionem. Přes jeden dům vedle, je restaurace kde se můžete nasnídat, popřípadě zajít na oběd nebo večeři. Tři minuty pěšky najdete potraviny, na druhou stranu je domácí pekárna a hned za ubytováním je jedna z dominant městské části Poštorná, Poštorenský kostel. Pokud Břeclav navštívíte, přejeme Vám spoustu zábavy a příjemný pobyt. Věříme, že se budete rádi vracet nejen do města, ale i k nám.

Od nás je to všude blízko

Od ubytování dojdete pěšky:Autem od ubytování dojedete:Na kole dojedete po cyklostezkách:
za dvě minuty k autobusové zastávce
za 20 minut do Mikulovado Mikulova za 35 minut
za 15 minut k vlakovému nádražíza 15 minut do Valticdo Valtic za 25 minut
za 15 minut k autobusovému nádražíza 10 minut do Lednicedo Lednice za 20 minut
za 5 minut jste v potravinách nebo v pekárněza 15 minut do Hlohovcedo Hlohovce za 25 minut
Odkud kam a za jak dlouho. Do pár minut můžete navštívit nespočet turisticky vyhledávaných míst na Jižní Moravě. Vidíte, že z ubytování je to opravdu všude blízko.